Політика

Зеленський назвав військових моряків “супергероями”

Зеленський

Військовий флот буде зразком потужності, сучасності та справжньою гордістю України, пообіцяв глава держави.

Президент Володимир Зеленський взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Військово-морських сил Збройних сил України в Одесі. В ході виступу він назвав військових моряків “супергероями”, повідомляє прес-служба глави держави в неділю, 5 липня.

“Сьогодні вся країна вітає з професійним святом вартових морських рубежів нашої Батьківщини. Сміливих і незламних людей, які і вдень, і вночі стоять на захисті півдня нашої країни. Тих, хто, цитуючи марш ВМС, “стане грудьми за Чорне море, наш чудовий і чарівний Крим”. Це – наші українські військові моряки. Ми пишаємося вами. Ми дякуємо вам”, – сказав президент.

Читайте також:  Для Донбасу розробляють економічну стратегію

Зеленський зазначив, що сьогодні моряки отримають більш як 70 квартир, зокрема, моряки з Криму, які в 2014 році не дали Україні. Глава держави зауважив, що їхня вірність присязі чомусь була непомітною для влади, і вони жили в жахливих умовах.

“Мені соромно, що за весь цей час вони не отримали від держави гідної подяки. Але я радий, що нарешті справедливість восторжествувала… Я зроблю все, щоб українські моряки відчували, що вони – справжні супергерої, які дуже потрібні Україні”, – сказав він.

Володимир Зеленський наголосив, що роль військового флоту для обороноздатності України неможливо переоцінити.

Читайте також:  Трамп спростував чутки про бажання додати свій барельєф на горі Рашмор

“Екіпажі корабельно-катерного складу і морської авіації, підрозділи морського напрямку – ми нікому ніколи не дозволимо зруйнувати систему Чорноморської безпеки. І наша державна мета – системно нарощувати вашу міць. Ми знаємо, як в минулі роки Військово-морські сили України в багатьох сенсах цього слова намагалися знищити і потопити. Я цього не просто не допущу. Я зроблю все, щоб український флот був зразком потужності, сучасності та став справжньою гордістю України. Щоб ми були морською державою не в далеких спогадах минулого, а в реальному сьогоденні і найближчому майбутньому” , – сказав президент.

Він повідомив, що зараз йде активний розвиток військово-морських баз і навчальних закладів, облаштування місць постійної дислокації бойових частин ВМС, розвиток об’єктів національного флоту, відновлення, модернізація і надходження нового озброєння і військової техніки.

Читайте також:  Трамп передбачив мир Ізраїлю із Саудівською Аравією

“Найважливішим є державні випробування українського ракетного комплексу Нептун. Його прийняття на озброєння зробить нас ще сильнішим гравцем в акваторії Чорного і Азовського морів. Також в найближчих планах – отримання катерів Айленд і Марк VI в рамках військової допомоги з боку США”, – резюмував Володимир Зеленський.

Залишити коментар