Технології

Видавці планують підняти ціни на ігри для PlayStation 5 і Xbox Series X

GTA гроші

Схоже, з новим поколінням консолей геймери отримають більш дорогі тайтли на віртуальних і реальних прилавках. За даними компанії IDG Consulting, видавці вже розглядають можливість підвищення цін як мінімум на великі AAA-тайтли. Недавні жахи з вартістю четвертої частини Crash Bandicoot в 2 тисячі гривень цілком можуть стати новою нормою.

Президент IDG Consulting Йосіо Осаки заявив, що це пов’язано з підвищенням витрат на виробництво ігор на 200-300% — вартість розробки складно покрити, навіть запитуючи $70 за копію. Він додав, що востаннє ціни на тайтли змінювалися в 2005-2006 рр. З виходом Xbox 360 і PlayStation 3. З цієї причини зростання цін в індустрії за останні 15 років складе всього 17% — проти 39% в кінотеатрах і 100% на Netflix.

Підтвердженням такого прогнозу служить заява 2k Games про підвищення цін NBA 2k21 для PlayStation 5 і Xbox Series X до $69,99. Вартість симулятора на консолях поточного покоління залишиться колишньою. Інші видавці поки не повідомляли, скільки будуть вимагати за свої продукти.

Джерело: gamesindustry.biz

Залишити коментар