Економіка

У 2021 році Україна виплатить рекордні 600 млрд

кабмін

З кожним роком влада набирає все більше кредитів, щоб поповнити бюджет, половина якого йде на виплату боргів.

У наступному році Україна повинна буде виплатити за боргами рекордні 600 мільярдів гривень, повідомив , міністр фінансів Сергій Марченко під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

“У нас дефіцит державного бюджету в цьому році 7,5% валового внутрішнього продукту. У наступному році ми плануємо цей дефіцит скоротити. На сьогоднішній момент єдине, що можу сказати, що прогнозні платежі щодо державного боргу в наступному році становитимуть орієнтовно 600 млрд грн”, – сказав він.

У свою чергу прем’єр-міністр Денис Шмигаль запевнив, що влада виконає всі зобов’язання держави перед соціальною сферою, медпрацівниками та працівниками сфери освіти.

Читайте також:  У червні в Україні різко зросли зарплати

“Ми чітко врахували можливості цього року щодо підвищення мінімальної заробітної плати з 1 вересня до 5000 грн. І ми чітко розуміємо, як будемо планувати і виконувати бюджет наступного року, в тому числі, щодо погашення міжнародних і внутрішніх боргових зобов’язання, а особливо – щодо виконання соціальних функцій держави перед громадянами України”, – сказав прем’єр.

Залишити коментар