Технології

Microsoft розсекретила дизайн і функції нової збірки Windows 10

Windows 10

Слідом за демонстрацією оновленого меню “Пуск” Microsoft розповіла і про інші корисні зміни Windows 10, які вже проходять тестування в програмі Insider Preview перед релізом. На сайті компанії з’явився докладний опис підготовлюваних нововведень і свіжі скріншоти нової збірки.

Windows 10

Як і повідомлялося раніше, одним з найбільш помітних нововведень буде дизайн меню «Пуск»: фірмовий плитковий інтерфейс якого стане більш лаконічним. Крім того, зміняться іконки деяких стандартних додатків — вони будуть приведені до загальної концепції Fluent Design, просувається Microsoft.

Windows 10

Торкнуться зміни і меню багатозадачності. Тепер поєднання клавіш Alt + Tab дозволить перемикатися не тільки між відкритими додатками, але і між вкладками в браузері Edge. Налаштувати поведінку функції можна в пункті “багатозадачність” в меню “Система”.

Читайте також:  Створено «вічний» акумулятор для електромобілів

Windows 10

З’явиться у користувачів і можливість налаштувати під себе панель завдань на основі готових шаблонів. На вже існуючі облікові записи опція поширюватися не буде – вона призначена в першу чергу для нових користувачів.

Windows 10

У підготовлюваної до випуску збірці Windows 10 також можна буде швидко відключити повідомлення про нові публікації в соціальних мережах або інших повідомленнях, не вдаючись до налаштувань режиму фокусування. Зникне і спливаюче вікно з повідомленням про автоматичне включення Focus Assist – при бажанні його можна буде повернути.

При відключенні клавіатури від гаджетів “2 – в-1” з сенсорним екраном більше не буде з’являтися вікно із запитом на перехід в режим планшета-він активується автоматично.

Читайте також:  Приймачі супутникового інтернету Ілона Маска вперше показали на фото

Windows 10

У числі інших нововведень – швидке копіювання вмісту вікна характеристик системи, оптимізація відображуваної інформації про стан служб безпеки ПК, а також можливість перенесення функцій з панелі управління в меню системних налаштувань.

Ознайомитися з повним списком змін версії Windows 10 Insider Preview Build 20161, дата релізу якої для всіх користувачів ще не оголошена, можна в офіційному блозі розробників.

Джерело: wccftech.com

Залишити коментар