Технології

Sony змінила свою назву вперше за більш ніж 60 років

Sony

Заснована ще в 1946 році японська компанія Sony вперше з 1958-го оголосила про зміну назви. На чергових зборах акціонерів рада директорів схвалила рішення про історичну зміну, яке набуде чинності вже на початку наступного року.

Sony

Причиною змін представники вендора назвали той факт, що сьогодні Sony — це багатонаціональне підприємство з десятками філій в різних країнах по всьому світу, а також широким асортиментом продукції. Завдяки використанню нового імені Sony Group з квітня 2021 року корпорація, як очікується, зможе збільшити свій вплив у сфері фінансових послуг та інших галузях.

Читайте також:  Apple Watch допомогли спіймати злочинця

“Ми прийняли рішення про перейменування компанії в Sony Group, оскільки хочемо повною мірою використовувати різноманітність нашого бізнес-портфеля для розвитку бізнесу”, – заявив генеральний директор Sony Йошида Кенічіро.

Аналітики відзначають, що протягом декількох років інвестори неохоче купували акції компаній, чиї бізнес-напрямки виявлялися занадто диверсифіковані. Але на думку експертів, ситуація з пандемією коронавірусу довела, що диверсифікація у випадку з Sony зіграла бренду на руку. Ігри, музика та інші розважальні сервіси можуть задовольнити потреби користувачів, які не виходять з дому і компенсувати спад продажів гаджетів.

Джерело: gizchina.com