Авто

Porsche показав «бюджетний» електромобіль

Porsche Taycan

Нова модифікація моделі Taycan буде доступна тільки на китайському ринку.

У лінійці моделі Porsche Taycan з’явилася базова модифікація-версія, яка називається просто Taycan, стала першим електромобілем марки з моноприводом і єдиним електромотором. Новий Porsche Taycan поки буде доступний тільки на ринку Китаю.

Задньопривідний седан оснащується встановленим на задній осі 408-сильним електромотором з двоступеневим редуктором, «замінює» коробку передач. У базову комплектацію моделі входить батарея Performance на 79,2 кВт∙год, але в якості опції доступний більш ємний акумулятор Performance Plus на 93,4 кВт∙год і 476-сильний електромотор. Запас ходу без підзарядки становить 414 і 489 км відповідно.

Читайте також:  У Tesla новий великий проект: він називається "Паладій"

Porsche Taycan

Новинка зберегла 800-вольтну бортову електросистему, а зарядка підтримується як змінним (11 кіловат), так і постійним (до 270 кіловат) струмом. За допомогою терміналу швидкої зарядки за п’ять хвилин можна поповнити запас ходу на 100 кілометрів, а за 22 хвилини батарея зарядиться на 80%.

Для Taycan доступні ті ж опції, що і для більш потужних Turbo і Turbo S — трикамерна пневмопідвіска, адаптивні амортизатори, електромеханічні активні стабілізатори, система активної аеродинаміки, повнокероване шасі і ряд іншого обладнання.

Porsche Taycan

Нагадаємо, перший серійний електромобіль Porsche дебютував восени 2019 року в 680-сильній версії Turbo і 761-сильній Turbo S, а пізніше був показаний менш потужний і більш доступний 530-сильний варіант 4S.

Залишити коментар