Технології

Аналітик розкрив перші подробиці про нові планшети Apple iPad

Apple iPad

Авторитетний галузевий аналітик Мін-Чі Куо, що спеціалізується на продукції Apple, опублікував черговий звіт, присвячений лінійці фірмових планшетів компанії. Інсайдер назвав не тільки особливості двох нових моделей популярної серії, але і дату їх появи у продажу.

За даними інсайдера, у другій половині 2020 року компанія випустить 10,8-дюймову версію iPad — лінійка, в якій дебютує гаджет (базова або Air), не уточнюється. Ще однією новинкою компанії стане шоста ревізія компактного iPad mini. Аналітик прогнозує, що діагональ екрану пристрою буде збільшена з 7,9 до 8,5 дюйма, а список його характеристик буде включати новий продуктивний процесор. Анонс планшета очікується не раніше 2021 року.

Згідно зі звітом Мін Чі-Куо, обидва пристрої будуть комплектуватися блоком живлення з максимальною потужністю зарядки в 20 Вт. Саме ця модель аксесуара повинна увійти в комплект iPhone 12 Pro і 12 Pro Max – молодші ж версії смартфонів, за чутками, позбудуться як навушників, так і блоків живлення в комплекті.

Джерело: gizmochina.com

Залишити коментар