Технології

Техноблогер протестував робопса Spot за $ 75 000 в дії [ВІДЕО]

Робот boston dynamics

Чотириногий робот Spot, створений компанією Boston Dynamics, нещодавно надійшов у продаж, і в мережі вже почали з’являтися перші відгуки та огляди, присвячені новинці. Оцінити можливості механічного “вихованця” взявся автор популярного Youtube-каналу Unbox Therapy, який опублікував відеозвіт свого досвіду “спілкування” з пристроєм.

Знайомство з новинкою почалося з вивчення пульта управління роботом, який нагадав блогеру контролер для ігрової консолі. Spot може пересуватися в декількох режимах: пішки, бігом, поповзом і стрибками. Крім того, він вміє підніматися по сходах. Особливо вразила автора відео здатність новинки з легкістю обходити різні перешкоди.

Ускладнити завдання вийшло на вулиці: долаючи бордюр, Spot впав, перекинувшись на спину — але зміг самостійно піднятися і продовжити рух. Висока трава також ускладнила чотириногому роботу орієнтування на місцевості, хоча в результаті він все ж зумів вибратися назад на тротуар.

Читайте також:  На Android портували корисну функцію з iOS 14

Після ряду випробувань, що включають подолання безлічі перешкод, блогер підвів підсумки ролика. Він зазначив, що хоча роботу і задається напрямок руху, той самостійно розраховує найбільш ефективний маршрут для досягнення мети. На його думку, подальше удосконалення робопса дозволить досягти неймовірних результатів.

Залишити коментар