Авто

Ентузіаст показав можливості Tesla Roadster з ракетним двигуном SpaceX

Tesla Roadster

Цього року очікується старт продажів оновленого спорткара Tesla Roadster. Ілон Маск заявляє, що це буде найшвидша модель Tesla і серійний автомобіль, який найбільш швидко розганяється з коли-небудь створених. Так, він зможе розганятися до “сотні ” всього за 1,9 секунди. Ентузіаст вирішив показати, як швидко зміг би їхати новий електрокар, якби у нього був ракетний двигун SpaceX.

Користувач під ніком @Pslavi опублікував у Twiiter концептуальне відео, що демонструє здібності Tesla Roadster, оснащеного ракетним двигуном SpaceX. Результат вийшов досить вражаючий.

Tesla Roadster

Якщо на базі звичайного двигуна електрокар здатний розігнатися з нуля до 100 км/с за 1,9 секунди, то з ракетним двигуном він зміг би досягти цієї швидкості всього за 1,1 секунди. Для створення відео @Pslavi використовував комп’ютер, щоб опрацювати фізику поведінки автомобіля. На основі розрахованих даних і була створена анімація, яка повинна досить точно передати зазначену швидкість.

Читайте також:  Старий Кемпер Volkswagen подорожчав в 12 разів після повної реставрації

Відзначимо, що раніше Ілон Маск вже висловлювався на тему того, що нова Tesla Roadster може отримати так званий SpaceX Package. За словами мільярдера, клієнти зможуть вибрати модифікацію з реактивними прискорювачами, що працюють від стисненого повітря. Сопла цього “ракетного” двигуна будуть ховатися за номерним знаком, який при необхідності їх активації буде опускатися. Глава Tesla зазначає, що це нагадає автомобіль Джеймса Бонда.

Джерело: ubergizmo.com

Залишити коментар