Технології

Приймачі супутникового інтернету Ілона Маска вперше показали на фото

Starlink

SpaceX вже почала приймати заявки на підключення до супутникового інтернету Starlink. Незважаючи на зростаючу кількість супутників, не менш важливо створити мережу з наземних станцій. Інформації про ці пристрої поки мало. Зовсім недавно одному з користувачів Reddit вдалося зняти “НЛО на паличці”, яке раніше анонсував Ілон Маск.

За словами представників SpaceX, перший етап створення ітернету Starlink включає розгортання 1600 супутників на висоті 550 кілометрів. З цією метою компанія проводить запуск по 60 пристроїв кожні два тижні. Тестування системи з публічним доступом може початися вже після введення в експлуатацію 800 супутників. Завдяки тому, що супутники знаходяться на наднизьких орбітах, сигнал буде йти практично без затримок. Головна ж проблема полягає в побудові мережі наземних терміналів, за допомогою яких і буде забезпечуватися доступ до Інтернету.

Читайте також:  Tesla може почати випуск розумних годинників

Starlink

У минулому в мережі з’являлася інформація, що приймачі Starlink будуть нагадувати тарілку НЛО, встановлену на невеликий штир. З легкої руки користувача Reddit, що ховається під ніком Darkpenguin22, стало відомо, як ці пристрої будуть виглядати в реальності. Термінал складається з двох частин: обтічника округлої форми діагоналлю приблизно 1,5 метра, що виконує захисну функцію, і безпосередньо самої антени, виконаної у формі невеликого диска на тонкій металевій ніжці. Як видно, приймачі дійсно нагадують “НЛО на паличці”.

Starlink

У минулому Ілон Маск заявляв, що вартість такої антени складе близько $200, але на думку експертів, деякі компоненти для подібного апарату коштують не менше 1500 доларів. У скільки в підсумку обійдеться даний пристрій – поки неясно. Як поки невідомі і умови доступу до супутникового інтернету.

Читайте також:  Середня швидкість 5G в США виявилася до розчарування низькою

Джерело: businessinsider.com

Залишити коментар