Авто

Tesla зайняла останнє місце в рейтингу якості автомобілів

Tesla

Коли ви наважуєтеся на покупку машини, все повинно бути ідеально. Багато хто з нас упевнені, що придбання Tesla – обов’язково переведе життя на новий, кращий рівень. Однак в щорічному дослідженні якості автомобілів J. D. Power Initial Quality Study (IQS) Tesla виявилася на останньому місці.

Звіт IQS заснований на опитуваннях, проведених серед споживачів, щодо проблем якості, з якими вони стикаються протягом перших 90 днів володіння автомобілем. Цього року середній показник по галузі для проблем, зареєстрованих на 100 автомобілів, склав 166. Середній показник для Tesla виявився 250!

Читайте також:  Land Rover готує водневий Defender

Рейтинг якості автомобілів

Однак укладачі рейтингу зізнаються, що результати електроавтомобілів не можна назвати повністю офіційними. Вся справа в тому, що Tesla не дає дозвіл на дослідження машин в 15 штатах, в тому числі і в Каліфорнії, де електромобілі і гібриди є найбільш популярними. Включити Tesla в список вийшло завдяки досить великій вибірці з інших 35 штатів.

Однак це не все. Існує ще один нюанс. Проблеми, які зустрічаються у електромобілів, в основному носять косметичний характер. Споживачі Tesla відзначають скрипи, дефекти забарвлення та інші зовнішні недосконалості, в той час як водії інших марок говорять про проблеми з двигуном або трансмісією.

Читайте також:  Opel Astra змінила покоління і вперше стала гібридом

“Тесла має деякі проблеми з якістю, в основному пов’язані з виробництвом автомобіля, головним чином із зовнішнім виглядом”, – сказав Дейв Сарджент, віце-президент з якості автомобіля в J. D. Power. “Це не тому, що вони будують саме електромоблі. У них є відносно мало проблем з батареєю або самим двигуном. В основному скарги водіїв пов’язані з дверима, фарбою та панелями — більш традиційними областями, які більшість автовиробників в значній мірі вирішують, Tesla все ще працює над цим”.