Технології

Інсайдер назвав ціну «бюджетних» 4G-версій iPhone 12

Iphone 12

Згідно з ранніми витоками, на осінній презентації Apple очікується дебют відразу чотирьох моделей iPhone 12, оснащених 5g-модемами. Але судячи зі свіжого звіту мережевих інформаторів, список новинок виявиться довшим, ніж передбачалося. У мережі засвітилися перші дані про реліз більш доступних 4g-версій апаратів, а також їх передбачувані ціни.

Twitter-Інсайдер @omegaleaks заявив, що в ході майбутнього заходу будуть представлені iPhone 12 і 12 Max як з 5G-модемом за ціною $649 і $749, так і з підтримкою LTE, які обійдуться покупцям в $549 і $649 відповідно. Якщо ця інформація підтвердиться, в оновлену лінійку увійдуть не чотири, а шість моделей смартфонів. З чуток, найдоступніший апарат серії буде оснащений IPS-дисплеєм, в той час як всі інші отримають AMOLED-матриці.

Очікується, що iPhone 12 і iPhone 12 Max обзаведуться подвійною основною камерою, а їх Pro-версії — потрійний з датчиком глибини LiDAR. Крім того, екранам просунутих модифікацій приписують частоту оновлення 120 Гц. Всі новинки будуть побудовані на базі мобільної платформи Apple A14 Bionic.

Анонс серії iPhone 12 очікується восени поточного року.

Джерело: phonearena.com

Залишити коментар