Технології

WhatsApp отримає одну з популярних функцій Telegram

WhatsApp

Незважаючи на звання найпопулярнішого в світі месенджера WhatsApp досі не обзавівся рядом функцій, які вже не перший рік використовуються в рішеннях конкурентів. Незабаром ситуація може змінитися — в одній з бета-версій програми була помічена корисна опція, давно знайома користувачам Telegram.

Можливість додавати анімовані стікери з’явилася в бета-версії програми під номером 2.20.194.7. Відразу після відправки вони приводяться в рух, але пізніше «завмирають» і повторно активуються тільки при прокручуванні вікна чату. Імовірно це зроблено спеціально, щоб зациклена анімація не відволікала і не дратувала користувачів.

Раніше в WhatsApp вже засвітилися п’ять наборів “живих” картинок: Playful Piyomaru, Rico’s Sweet Life, Moody Foodies, Chummy Chum Chums і Bright Days. При цьому додати їх через меню програми не вийде — стікери можна лише зберегти вручну при отриманні від іншого користувача.

Читайте також:  NVIDIA купує розробника процесорів ARM за $ 40 мільярдів

Незабаром після початку тестування функція була видалена – випробувати анімовані стікери можна лише при ручній установці зазначеної вище «бети».

Дату релізу нововведення для всіх користувачів розробники WhatsApp поки не оголошували.

Джерело: androidpolice.com

Залишити коментар