Технології

У мобільній версії Google Chrome з’явилася корисна функція для захисту користувачів

Google Chrome

Google продовжує активно працювати над поліпшенням і додаванням нових функцій у фірмовий браузер Chrome. Зараз компанія взялася за підвищення безпеки мобільної версії додатка, додавши експериментальну опцію, щоб користувачі могли убезпечити себе від крадіжки особистих даних.

Google Chrome

Функція “Перевірка безпеки” раніше з’явилася в десктопній версії Chrome, а тепер приходить і на Android. На даний момент вона доступна в тестовій Canary-збірці. Для її активації в адресному рядку браузера необхідно ввести chrome: / / flags, а потім через пошук знайти опцію Safety Check on Android і активувати її. Після цього в Налаштуваннях з’явиться відповідний розділ, як показано на скріншотах вище.

Читайте також:  Facebook запускає стрімінговий сервіс. Він безкоштовний

“Перевірка безпеки” включає три етапи перевірки. Перший попереджає про необхідність включення функції безпечного перегляду, щоб захистити користувачів від підозрілих сайтів. Другий етап-перевірка збережених паролів на предмет того, чи не були вони скомпрометовані. Нарешті, третій етап перевірки полягає у визначенні, чи встановлена найактуальніша версія браузера, що включає останні виправлення безпеки.

Нововведення дозволяє користувачам максимально убезпечити себе під час веб-серфінгу. Про терміни його появи в стабільній версії не повідомляється. Отримати доступ до цієї та інших експериментальних функцій можна, скачавши Chrome Canary в Google Play.

Джерело: techradar.com