Бізнес

Чому американські підприємці – найуспішніші в світі

Підприємництво часто розглядається як спосіб боротьби з бідністю серед населення землі. У новій доповіді банку HSBC розглядаються питання поширення підприємництва в світі, а також причини, за якими власників компаній, які працюють на території США, можна сміливо визнати найуспішнішими підприємцями в світі. Є п’ять ключових особливостей американського бізнесу, які приводять їх засновників до успіху, – пише inc.com.

Серійне підприємництво

Більшість підприємців в Штатах, також, як і Європі, створюють не один бізнес, а, як мінімум, 6-7 компаній. 56% опитаних зазначили, що завжди бачили себе в ролі підприємця.

Самомотивація

Всупереч розхожій думці, успіху багато підприємців сягають не на основі сімейного бізнесу. За даними HSBC тільки 40% американських бізнесменів є вихідцями з сімейного бізнесу. Для порівняння, в Китаї цей показник становить 62%, а в країнах Близького Сходу – 63%. Показники Великобританії і Німеччині схожі з показниками США.

Використання особистих ресурсів

Американські підприємці схильні робити бізнес на власні гроші або гроші сім’ї. Менше 30% опитаних звертаються за кредитом в банк. Ще 20% вважають за краще краудфандінг або рівноправне кредитування.

Висока чиста вартість

Середня чиста вартість активів (вартість організації після вирахування її зобов’язань – прим.ред.) Підприємців США оцінюється в $ 4 млн.

Краще пізніше

Американські підприємці вважають за краще створювати бізнес, маючи за плечима чималий досвід і навичок. Середній вік підприємця в США становить 55 років, у той час як французи і німці більше схильні думати про власну справу з 30 років.

Наведені вище дані отримані на основі опитування HSBC 2,834 фізичних осіб (в період з серпня по вересень 2015 року), які володіють половиною або повним працюючим бізнесом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *