Технології

Пошуковик Google почне перевіряти картинки на достовірність

Google Images

Завдяки інтернету сьогодні можна без зусиль отримати доступ до необхідної інформації, але часом буває складно перевірити її достовірність. Нова функція популярного пошуковика Google дозволить переконатися в походженні спірного контенту при пошуку картинок.

Спеціальний інструмент на базі алгоритму ClaimReview дозволить видавцям повідомляти пошуковій системі, що зображення було перевірено. Користувачі, в свою чергу, зможуть заощадити час і переконатися, що мова йде не про вмілому «Фотошопі».

“Фотографії та відео — це неймовірний спосіб допомогти людям зрозуміти, що відбувається у світі. Але Візуальні медіа мають свої підводні камені, особливо коли є питання, пов’язані з походженням, автентичністю або контекстом зображення», — зазначив менеджер по продуктам Google Харріс Коен.

Читайте також:  Amazon анонсувала свою альтернативу супутниковому інтернету Ілона Маска

Як приклад Google навела запит ” акули на вулицях Х’юстона». Крім зображень на задану тематику, в правій частині інтерфейсу пошукача відобразилася посилання на статтю зі спростуванням інформації про появу морських хижаків в межах американського міста.

Google Images

При відображенні проіндексованої новим методом картинки вона буде забезпечуватися ярликом з кількома рядками тексту. За твердженням Google, система призначена для збору найбільш актуальної і достовірної інформації, в тому числі з джерел, які забезпечують перевірку фактів. Раніше корпорація вже випробувала подібну стратегію при видачі пошукових результатів, пов’язаних із запитами інформації про COVID-19.

Нова функція Google Images стане загальнодоступною вже сьогодні.

Читайте також:  Нова технологія значно розширює можливості переносних пристроїв

Джерело: 9to5google.com

Залишити коментар