Політика

Справа МН17: суд у Гаазі відновлює засідання

Суд

На наступному етапі слухань у справі збитого над Донбасом літака планують продовжити підготовку до початку розгляду справи по суті.

В окружному суді Гааги у понеділок, 22 червня, відновляться слухання у справі про збитий над Донбасом Boeing-777 авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс МН17. Про це повідомило агентство Інтерфакс.

Відзначається, що на попередніх засіданнях, які пройшли з 8 по 10 червня, сторони інформували суд про виконану роботу і зібрану інформацію.

Сьогодні, як очікується, продовжиться підготовка до початку розгляду справи по суті. Сам розгляд справи про збитий літак рейсу MH-17 суд у Гаазі може почати восени.

Читайте також:  Китай небезпечніший від Росії - глава розвідки США

“Сторона звинувачення хотіла б, щоб розгляд справи по суті стартував восени – у жовтні або листопаді”, – заявили в нідерландській прокуратурі.

Як пише ТАСС, основна увага на засіданні буде прикута до захисту Олега Пулатова, який надасть відповіді на ряд питань суду і прокуратури.

Процес над трьома іншими обвинуваченими – Ігорем Гіркіним, Сергієм Дубинським і Леонідом Харченком – проходить заочно.

Агентство вважає, що на цьому етапі суд заслухає вимоги захисту і, можливо, ініціює проведення додаткових розслідувань.

Далі відповідні документи долучать до справи, і тільки тоді суд зможе перейти до розгляду справи по суті. До затримок можуть призвести і попередні заперечення захисту.

Залишити коментар