Технології

Представлений «доступний» варіант космічного туризму

Space Perspective

Космічний туризм вважається одним з перспективних напрямків розвитку космонавтики. Головна проблема полягає в дорожнечі польотів. Наприклад, компанія Space Adventures пропонує 8-денний тур на МКС за 55 мільйонів доларів. Більш доступною альтернативою може стати проект Space Perspective, творці якого планують доставляти людей в космос на повітряних кулях.

Space Perspective

Головною відмінністю нового проекту стане використання масивних повітряних куль для доставки людей в космос. Насправді, туристи не зможуть піднятися вище 30 кілометрів, що набагато менше 100 кілометрів, що вважаються нижнім краєм космосу. Також люди не будуть відчувати стану невагомості. Проте представники компанії Space Perspective вказують на масу переваг такого способу відправки туристів в космос:

Читайте також:  На Android портували корисну функцію з iOS 14

  • Невисока ціна. Імовірно, з кожного туриста візьмуть “всього” 250 тисяч доларів за політ.
  • Безпека. Вказується, що повітряна куля набагато надійніша за ракету, наповнену паливом.

Space Perspective

Космічні туристи будуть перебувати всередині спеціальної капсули, що отримала назву “Нептун”. Капсула розрахована на 8 пасажирів і пілота. Мандрівники отримають доступ до бездротового інтернету, бару та ванної кімнати. Насолоджуватися видами Землі вони зможуть протягом 2 годин, перебуваючи на верхній точці. Всього політ триватиме 6 годин, після чого «Нептун» здійснить посадку на воду. Заявлена швидкість підйому складе 20 кілометрів на годину.

Весь цей час з центру управління буде здійснюватися постійний моніторинг стану капсули і самої повітряної кулі. Керівництво компанії Space Perspective планує вийти на 100 рейсів на рік. Повідомляється, що кожна капсула буде розрахована на 1000 польотів. Продаж квитків повинен початися вже в 2021 році, а ось точні терміни перших польотів поки не оголошені.

Читайте також:  Розкрито характеристики 5G-смартфона Motorola з кодовим ім'ям «Kiev»

Джерело: theverge.com

Залишити коментар