Технології

Відомий автовиробник повністю відмовляється від випуску бензинових авто

Lotus Evija

Все більше виробників автомобілів переходить на електричні версії своїх транспортних засобів. Не залишилася осторонь знаменита англійська компанія Lotus, яка оголосила про плани повної і безповоротної відмови від бензинових двигунів в найближчі роки.

Уряди по всьому світу надають підтримку автовиробникам, які переходять на електричні двигуни. За словами генерального директора Lotus Філа Попема, немає ніяких сумнівів, що бензинові двигуни повинні поступитися місцем електричним. Подібні платформи забезпечують унікальні характеристики крутного моменту, розподіл ваги і пропонують нові варіанти проектування, які неможливі в рамках автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння. Однак перш ніж перейти на повністю електричні автомобілі, буде представлена ще одна машина на бензиновому двигуні.

Читайте також:  Оператори назвали реальну швидкість роботи 5G-інтернету

На даний момент Lotus належить китайському автовиробнику Geely, що володіє також шведською Volvo. У планах у компанії – інтеграція і спільне використання технологій від усіх своїх брендів. Це дозволить стандартизувати процес виробництва, істотно знизивши витрати на розробку унікальних рішень для тих чи інших марок автомобілів.

Оновлена лінійка електромобілів від Lotus може включати седани, купе і навіть позашляховики. В даний час очікується випуск зарядженого гіперкара Lotus Evija, який повинен стати найпотужнішим серійним електрокаром в світі. Він отримає двигун потужністю 2000 кінських сил і зможе розганятися з нуля до 100 км/год менш ніж за дві секунди. На зарядку цього суперкару буде вимагатися менше 10 хвилин при використанні спеціальної станції.

Читайте також:  З'ясувалося, чому динозаври досягали величезних розмірів

Джерело: thenextweb.com

Залишити коментар