Технології

Google Chrome отримав нову корисну функцію

Google Chrome

Надсилання гіперпосилання на веб-сторінку – простий і популярний спосіб ділитися інформацією. Але часом знайти потрібний уривок тексту на сторінці для одержувача важко, особливо якщо він погано структурований. Нове розширення для браузера Chrome, представлене Google, дозволить значно спростити процес пошуку потрібного уривка за допомогою спеціального «самонавідного» формату посилань.

Розширення Link to Text fragment дозволяє швидко створити посилання саме на ту частину сторінки, якою необхідно поділитися. Після його установки досить виділити потрібний уривок, натиснути праву кнопку миші і вибрати в контекстному меню пункт «Копіювати посилання на виділений текст». При переході за отриманим таким методом адресою обраний раніше фрагмент також буде виділений у вікні браузера жовтим кольором.

Читайте також:  Samsung опублікувала всі характеристики доступного 5G-смартфона Galaxy A42

Механіка роботи розширення полягає в додаванні спеціальної інформації до URL-адреси після префікса # для переходу до певної частини веб-сторінки. Google вже використовує цю технологію в своєму пошуковику-за запевненням розробників, проблем з кодуванням не повинно виникнути навіть при переході за модифікованими посиланнями з вікна месенджера. Корисна функція вже доступна користувачам Chrome версії 80 і новіше для Windows і Android.

Джерело: xda-developers.com

Залишити коментар