Технології

Роботу унікальної функції Apple Watch показали в slow-mo

Apple Watch

Починаючи з другого покоління, розумні годинники Apple Watch обзавелися не тільки захистом від води, але і оригінальним механізмом «очищення» від крапель, що потрапляють в отвори і прорізи на корпусі пристрою. Озброївшись високоточним обладнанням і професійними відеокамерами, автори YouTube-каналу The Slow Mo Guys в деталях показали, як саме працює фірмова технологія.

Хоча потрапляння води в решітку динаміка не призводить до поломки гаджета, звукова система смарт-годинників, яка розрахована на роботу в повітряному середовищі, не може коректно відтворювати аудіо при «затопленні» акустичної камери. На цей випадок в системному меню Apple Watch присутня спеціальна функція, що запускає очищення корпусу від крапель.

Читайте також:  HUAWEI показала розумні окуляри з класичним дизайном

Блогери, що спеціалізуються на зйомці об’єктів з використанням камер з вкрай високою частотою кадрів, продемонстрували, як саме працює мініатюрний механізм Apple Watch, що виштовхує воду. Під час цього процесу динамік пристрою видає пульсуючі звуки в низькому частотному діапазоні. Це викликає вібрацію, за рахунок якої від мембрани динаміка відокремлюються краплі води або іншої рідини.

Джерело: appleinsider.com

Залишити коментар