Економіка

Вкладників банків-банкрутів попросили забрати 3 млрд гривень

Гроші

Для отримання грошей вкладнику неплатоспроможного банку досить звернутися до будь-якого з 11 банків агентів.

Фонд гарантування вкладів фізосіб (ФГВФО) закликав усіх вкладників неплатоспроможних банків, які ще не отримали свої вклади в межах гарантованої суми, забрати свої гроші на загальну суму близько 3 млрд гривень. Про це повідомила прес-служба фонду.

“Фонд гарантування виплачує всі кошти виключно протягом процедури ліквідації. На сьогодні сума невиплачених коштів становить близько 3 млрд гривень. Будь ласка, зверніться в банк-агент і отримайте таку гарантовану суму”, – сказала заступник директора-розпорядника фонду Наталія Рудуха.

Вона додала, що фондом постійно здійснюється резерв на виплату гарантованих сум і акумулюються такі кошти на його рахунку. На сьогоднішній день така сума становить близько 12 млрд гривень, і вона може бути використана виключно на відшкодування гарантованих виплат. Для отримання грошей вкладнику неплатоспроможного банку досить звернутися до будь-якого з 11 банків агентів.

Читайте також:  Шмигаль: В Україні стає менше безробітних

Фонд нагадав про завершення ліквідації 45 банків з 95, які були передані в управління фонду починаючи з 2014 року. За цей період ФГВФО виплатив майже 90 млрд гривень гарантованих виплат 2 млн вкладників.

Залишити коментар