Наука

Японці розповіли про те, як буде виглядати світ через 20 років

Майбутнє

Міністерство науки і техніки Японії передбачило, що в 2040 році у людей з’явиться можливість спілкуватися зі своїми домашніми тваринами, і це ще не все!

Прогнози були озвучені 16 червня на засіданні Кабінету Міністрів і є частиною офіційного повідомлення (White Paper) Міністерства науки і техніки. White Paper представляє 2040 рік — в документі описаний світ, в якому наше справжнє життя і віртуальна реальність все більше зливаються.

Читайте також:  Вчені склали карту зон проживання ще невідомих науці істот

Близько 70% прогнозів цього міністерства збулося з тих пір, як воно почало регулярно випускати White Paper в 1970-х роках. У 1977 році воно передбачило телевізори, які можна буде повісити на стіну. А в 1982 році прогнозувало поява мобільних телефонів. З іншого боку, наприклад, ліки для запобігання метастазуванню раку, які з’явилися в White Paper в 1977 році, все ще не стали реальними.

Цього року Міністерство науки і техніки озвучило 37 прогнозів про життя через 20 років. Експерти заявили, що до того часу у нас буде загальна людська свідомість, яка дозволить нам дегустувати їжу, яку їсть інша людина. Це також говорить про здатність вести бесіди з собаками і кішками. Люди з обмеженими можливостями зможуть випробувати такі речі, як катання на лижах, завдяки розробкам в області віртуальної реальності.

Читайте також:  На Землю можуть повернутися динозаври. Компанія Ілона Маска заявила про готовність зайнятися цим

У документі також говориться, що важка техніка, якою керують люди на автомобільних заводах і будівельних майданчиках, швидше за все, буде автоматизована. Роботи будуть вирощувати фрукти і овочі на фермах і збирати урожай, а дрони зможуть доставляти їх в магазини і будинки.

Серед авторів документа можна побачити і лауреата Нобелівської премії Акіру Йосіно.