Суспільство

Трамп може зняти гриф секретності з матеріалів про НЛО

Трамп

Наприкінці 2017 року стало відомо, що в Пентагоні діяла засекречена програма збору і аналізу даних про “аномальні аерокосмічні загрози”. У 2007-2012 роках на неї було виділено 22 млн доларів.

Президент США Дональд Трамп в приуроченому до Дня батька інтерв’ю своєму синові Дональду Трампу-молодшому пообіцяв подумати над питанням зняття грифа секретності з матеріалів про НЛО і так званий “Розвельський інцидент”. Про це повідомляє The New York Times.

Син республіканця запитав його, чи готовий він розсекретити матеріали про НЛО і “Розвельський інцидент”. На що Трамп старший відповів, що “повинен подумати над цим”.

Читайте також:  Діти померлого глави Samsung заплатять $9 млрд податків на спадщину

“Я не скажу вам, що знаю про це, але це дуже цікаво”, – додав Трамп.

Так званий Розвельський інцидент стався четвертого липня 1947 року. На ранчо поблизу Розвелла, Нью-Мексико, розбилася повітряна куля, яка використовувалася для реєстрації звукових хвиль від радянських ядерних випробувань в рамках секретного проекту ВПС США Могул. Військові приховали походження уламків, що породило безліч конспірологічних теорій. Тоді багато хто вважав, що в Розуеллі зазнав аварії НЛО.

Залишити коментар