Технології

Adobe назвала дату «похорону» легендарного Flash Player

Flash Player

Ще три роки тому Adobe оголосила про припинення розробки і підтримки Flash Player в 2020 — му – і дотримала свою обіцянку. На офіційному сайті компанії з’явилася точна дата припинення роботи колись популярного стандарту, який багато років задавав тренди мультимедійного онлайн-контенту.

За заявою Adobe, поширення і підтримка Flash Player будуть припинені 31 грудня поточного року — компанія видалить сторінку завантаження, а запуск Flash-вмісту в браузерах буде заблокований. Альтернативою застарілому стандарту стануть HTML5, WebGL і WebAssembly – за словами представників Adobe, після оголошення про “закриття” Flash Player в 2017-му у розробників і дизайнерів було достатньо часу, щоб конвертувати свій контент в актуальні формати.

Читайте також:  Ілон Маск повідомив про початок будівництва надпотужної ракети для польоту на Марс

Компанія також порекомендувала користувачам заздалегідь видалити Flash Player і утриматися від його скачування зі сторонніх джерел після закінчення офіційної підтримки. Раніше про відключення Flash-плагінів вже заявили розробники браузерів Google Chrome і Mozilla Firefox. Очікується, що для більшості користувачів перехід на новий стандарт онлайн-відео залишиться непоміченим.

Джерело: androidpolice.com

Залишити коментар