Політика

ЗНО в Україні не скасують – Шмигаль

Денис Шмигаль

Тестування розпочнеться з 25 червня, як і планувалося, запевнив прем’єр-міністр, додавши, що причин для перенесення оцінювання поки немає.

Зовнішнє незалежне оцінювання буде проведене згідно з планом з 25 червня. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає прес-служба уряду.

Відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

“Ніхто не збирається скасовувати ЗНО, і причин для перенесення оцінювання на серпень поки немає. Якщо такі причини будуть, то Міністерство охорони здоров’я і головний санітарний лікар повідомлять про це”, – сказав Шмигаль.

Читайте також:  Зеленський розповів євродепутатам про курс в ЄС

Прем’єр додав, що Кабмін цього року скасував лише проведення очного пробного ЗНО, замінивши його оцінюванням в режимі онлайн. За інформацією Міносвіти, зошити, в яких діти повинні здавати ЗНО, вже розвезені в пункти здачі іспиту.

Шмигаль нагадав, що показники, при яких буде переноситися ЗНО, зрозумілі. Це понад 60 активних хворих на 100 тисяч населення в середньому по Україні і понад 50% областей, де перевищуються три загальнонаціональних показники – кількість хворих перевищує 12 на 100 тис. Населення, більше 50% завантажених хворими ліжок в опорних лікарнях і охоплення тестуванням менше 12 осіб на 100 тисяч населення.

Читайте також:  Алієв: Конфлікт повинен бути вирішений зараз

“Це ті параметри, які можуть спричинити перенесення ЗНО на інший термін. В іншому випадку з 25 червня, тобто з наступного понеділка, ми починаємо плановий процес ЗНО”, – резюмував глава уряду.

Залишити коментар