Технології

Інсайдер: Apple готується до випуску гнучкого iPhone

Apple fold

За останні два роки Apple отримала вже кілька патентів на складні пристрої, а в мережі не раз з’являлася інформація про розробку фірмових гнучких екранів. Тепер же авторитетний галузевий інсайдер Джон Проссер натякнув у своєму Twitter-блозі, що компанія вже готується до виробництва першої гнучкої моделі iPhone.

Хоча безпосередньо мережевий інформатор не заявив про швидкий випуск “яблучної” розкладачки, він дав зрозуміти, що Apple працює над новим пристроєм в такому форм-факторі, відповідаючи на питання одного з підписників. Раніше цього року професор Вільям Лакурс, який спеціалізується на розробці спеціального скла, заявив, що складаний iPhone може з’явитися протягом наступних 12-18 місяців. Його твердження було засноване на заяві американської компанії Corning Incorporated.

Читайте також:  TikTok вперше розкрив світову статистику користувачів

Виробник скла Gorilla Glass вже повідомляв, що якщо «все піде добре», нове покоління гнучкого покриття, стійкого до подряпин, має з’явитися на ринку вже в 2021-м. Така розробка дозволить Apple і іншим компаніям випускати гаджети з згинаючими дисплеями високої якості. Представники “яблучної” корпорації заяву інсайдера поки не прокоментували.

Джерело: phonearena.com/

Залишити коментар