Технології

SpaceX почала прийом заявок на підключення до супутникового інтернету Starlink

Starlink

Після успішного запуску чергової партії ретрансляторів Starlink компанія SpaceX оголосила про старт прийому заявок на підключення до фірмового супутникового інтернету, який в перспективі буде доступний в будь-якій точці земної кулі. Бета-тестування стартує вже цього літа, а в перспективі він буде запущений по всьому світу.

На сайті проекту з’явилася форма запису на участь у ЗБТ супутникового інтернету Starlink. Для цього необхідно вказати адресу e-mail, поштовий індекс і країну проживання — у міру подальшого розгортання угруповання супутників SpaceX обіцяє повідомляти користувачів різних регіонів про технічну можливість підключення.

«З продуктивністю, яка набагато перевершує продуктивність традиційного супутникового інтернету, і глобальної мережі, не обмеженної лімітами наземної інфраструктури, Starlink забезпечить високошвидкісний широкосмуговий Інтернет в місцях, де доступ був ненадійним, дорогим або його не було взагалі», — повідомляється на сайті.

Читайте також:  Microsoft назвала дату «смерті» Internet Explorer 11

Зараз на орбіті знаходяться вже 540 сателітів, а тестова експлуатація почнеться, коли їх число зросте до 780. Очікується, що першими регіонами присутності мережі стануть США і Канада, а пізніше почнеться її глобальне розгортання по всьому світу.

За даними мережевих інформаторів, вартість обладнання, що забезпечує доступ до супутникового інтернету Starlink, може виявитися набагато вищою за ту, про яку раніше повідомляв глава компанії Ілон Маск.

Джерело: starlink.com

Залишити коментар