Політика

Канада відправить військових інструкторів в Україну

Канадський військовий

Після проходження 14-денного карантину і отримання відповідного дозволу від канадського командування військові зможуть відновити тренувальну місію в Україні.

Для відновлення навчання солдатів і офіцерів української армії в Україну повертається військова канадська місія. Очікується, що канадські військові інструктори прибудуть до Києва найближчим часом. Про це повідомив телеканал CBC з посиланням на Міністерство національної оборони Канади.

За даними телеканалу, найближчим часом в Україну прибудуть 90 канадських військових, які після проходження карантину відновлять тренувальну місію. Пізніше в Україну прилетять ще 50 військових.

Навчання українських солдатів і офіцерів на Яворівському полігоні в Львівській області проводиться збройними силами Канади з 2015 року в рамках операції Unifier.

Читайте також:  Байден назвав Лукашенка диктатором - ЗМІ

Тренувальний процес був зупинений в квітні 2020 року через пандемію коронавірусу. Більша частина інструкторів повернулася в Канаду.

У березні 2019 року уряд Канади прийняв рішення про продовження тренувальної місії в Україні до 2022 року.

Раніше міністерство оборони США заявило, що в 2020 році надасть владі України $250 млн в рамках програми військової допомоги.

Залишити коментар