Технології

Найдешевший електрокар в світі коштує менше, ніж iPhone

Changli Nemeca

Все більше людей пересідає на екологічно чисті електричні автомобілі. Однак найчастіше це задоволення не з дешевих. Так, ціна на базову версію Tesla Model 3 стартує з позначки в 35 тисяч доларів. Як з’ясувалося, існує автовиробник, що пропонує повноцінний чотириколісний електрокар, який дешевше сучасного флагманського смартфона.

Китайська Changzhou Xili Vehicle Industry була заснована в 1996 році. У портфоліо компанії – десятки транспортних засобів, починаючи з триколісних мотоциклів і закінчуючи бюджетним електрокаром Changli Nemeca, вартість якого стартує з позначки в 930 доларів.

Читайте також:  Нова технологія підвищить надійність сканерів відбитків пальців для смартфонів

Changli Nemeca позиціонується як засіб пересування для літніх людей. Автомобіль має всього одну кінську силу, важить близько 360 кілограмів і здатний розвивати швидкість до 32 кілометрів на годину. Варто відзначити, що це традиційний чотириколісний електрокар. Він оснащений усіма атрибутами, які можуть стати в нагоді в дорозі: від двірників до цифрового дисплея, на який можна виводити відео з камери спостереження, яка йде в комплекті.

Правда, купити такий автомобіль за вищевказаною ціною неможливо. Для початку варто відзначити, що акумулятор до нього продається окремо за 305 доларів, що разом вже становить $1235. Крім того, при замовленні з Китаю доведеться заплатити ще й за доставку. Наприклад, автору відео перевезення через половину земної кулі в США обійшлася в $549. До підсумкової ціни варто додати податки і митні збори. Але навіть в такому випадку, це все ще низька ціна за повноцінний електрокар.

Читайте також:  Переносні датчики тепер можна друкувати прямо на шкірі людини

Джерело: jalopnik.com

Залишити коментар