Політика

США завершують еру нескінченних воєн – Трамп

Трамп

Американські солдати не будуть відновлювати інші країни і вирішувати чужі конфлікти, підкреслив глава держави.

Президент США Дональд Трамп вважає, що американські військовослужбовці не зобов’язані вирішувати конфлікти в зарубіжних країнах. Про це він заявив 13 червня, звертаючись до випускників Військової академії у Вест-Пойнті (штат Нью-Йорк).

“Кожен з вас починає свою службу в армії в критично важливий момент нашої історії. Ми відновлюємо фундаментальні принципи того, що служба американського солдата полягає не в тому, щоб відновлювати інші країни, а в тому, щоб захищати нашу країну від іноземних ворогів”, – зазначив Трамп.

Він підкреслив, що США “завершують еру нескінченних воєн” і в цьому полягає “новий, чіткий погляд на захист життєво важливих американських інтересів”.

Читайте також:  Штаб ООС констатував початок перемир'я

“Вирішувати давні конфлікти в далеких країнах, про які багато навіть не чули, – це не обов’язок американських військ. Ми не світові поліцейські”, – підкреслив президент.

Раніше стало відомо, що Трамп наказав скоротити чисельність військовослужбовців США в Німеччині.

Нагадаємо, в кінці лютого Сполучені Штати і радикальний рух Талібан підписали історичний мирний договір. Він передбачає поступове виведення сил США і міжнародної коаліції з Афганістану.

Залишити коментар