Суспільство

Купе або плацкарт: салони літаків можуть стати зовсім іншими

конструкція крісел Zephyr Aerospace

Стартап Zephyr Aerospace прагне зробити авіаперельоти більш безпечними та комфортними, тому компанія придумала принципово новий підхід до проектування салону.

Зазвичай місця економ-і бізнес-класу розміщують або одного, або двох незнайомців по обидві сторони від вас. По-перше, це небезпечно з точки зору нових заходів профілактики коронавірусу, а по-друге – просто незручно.

Нова конструкція крісел Zephyr Aerospace дозволить авіакомпаніям зберегти ту ж щільність розсадження пасажирів, що і раніше, одночасно створюючи безпечну відстань між ними. Це стало можливим завдяки верхньому простору, який раніше використовувався для розміщення багажу.

Автори проекту кажуть, що ці крісла нададуть першокласний комфорт завдяки своєму унікальному дизайну, який забезпечує пасажирам простір для витягування ніг. Джеффрі О’ніл, засновник і генеральний директор стартапу, каже, що ці місця призначені для того, щоб повернутися в епоху, коли польоти були розкішним досвідом для всіх пасажирів, а не тільки для тих, хто знаходиться в передній частині салону.

Читайте також:  В Україні мають намір відновити виробництво вакцин

Крісла Zephyr Aerospace розроблялися протягом останніх 18 місяців. Цього року перший прототип проекту був продемонстрований керівникам авіакомпаній.

Залишити коментар