Суспільство

Рятувальникам закуплять вітчизняні вертольоти

Мотор Січ

Влада погоджує контракт на постачання вертольотів для рятувальників з підприємством Мотор Січ.

Уряд має намір підписати великий контракт із запорізьким підприємством Мотор Січ про постачання вертольотів для МВС. Про це під час поїздки в Запоріжжя в п’ятницю, 12 червня, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє Укрінформ.

“Великий договір між АТ Мотор Січ і урядом щодо літальних апаратів. Сподіваюся, ми повинні зробити цей контракт дуже скоро”, – сказав Аваков.

Глава підприємства В’ячеслав Богуслаєв уточнив, що йдеться про вертольоти.

“У Міністерстві внутрішніх справ є служба НС, в обов’язок якої входить порятунок людей, участь у гасінні пожеж. Таку техніку ми робимо і сертифікуємо. Ми про це давно говоримо, його помічники до нас приїжджають і сподіваюся, що ми укладемо контракт. Наші вертольоти гасять пожежі в Малайзії, у В’єтнамі, Індонезії, Португалії, а в Україні поки гасять пожежі вертольоти Міністерства оборони. У ДСНС така техніка потрібна і сподіваюся, що найближчим часом вона у них з’явиться, ми готові її робити”, – зазначив Богуслаєв.

Читайте також:  Дедалі менше українців залишають країну - ДПСУ

Нагадаємо, 14 липня 2018 року Україна і Франція підписали угоду на поставку 55 сучасних вертольотів для силових відомств. Сума операції складе 555 млн євро. У цю суму також входять навчання, техобслуговування і т.д. Частину вертольотів Україна вже отримала.