Суспільство

В ЄС назвали умови відкриття кордону для українців

Емігранти

Україна повинна буде взаємно відкрити кордони для громадян країн-членів Євросоюзу і мати епідемічну ситуацію не гірше, ніж в країнах Західної Європи.

У Єврокомісії назвали критерії, за якими будуть прийматися рішення про відкриття кордонів для жителів країн, що не входять в ЄС, в тому числі для України. Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на відповідні рекомендації Єврокомісії.

Так, в Єврокомісії будуть брати до уваги епідемічну ситуацію в країні, а також будуть враховувати принцип взаємності.

Читайте також:  У світі новий великий осередок COVID-19

“Багато третіх країн також ввели обмеження на подорожі для прибуваючих з ЄС. З метою однакового ставлення третя держава також має зняти обмеження на в’їзд з ЄС … Громадяни ЄС і громадяни асоційованих держав Шенгенської угоди, а також громадяни третіх країн, які законно проживають в Європейському Союзі, а також члени їхніх сімей повинні бути звільнені від обмеження на поїздки, незалежно від того, повертаються вони додому чи ні”, – йдеться в рекомендаціях.

Як відомо, Україна досі не скасувала обмеження на в’їзд іноземців у зв’язку з коронавірусом, тому повинна змінити ці правила, щоб отримати взаємне відкриття кордонів з боку ЄС.

Залишити коментар