Ризик

18 цитат відомих людей про ризиковані рішення

Підприємництва без ризику не буває. Щоб відкрити та розвивати свій власний бізнес, ви повинні поставити на карту все: кар’єру, заощадження, особисті відносини і навіть ваше психічне здоров’я.

Нереалізовані підприємці не люблять ризик. Можливість приймати власні рішення і нести відповідальність за свої вчинки їх лякає. Але якщо ви хочете стати успішним і реалізувати себе як підприємця, ви повинні бути готові до ризиків та викликів, які кидає вам життя.

Якщо ви виграєте, ви будете задоволені. Якщо програєте, то в скарбничку вашого життєвого досвіду додатися трохи мудрості. Але якщо ви не будете ризикувати, ви не зможете просунутися вперед. Як точно сказав індійський підприємець Дхірубхай Амбані, якщо ви не здійсните свою мрію, то хтось найме вас, щоб виконати свою.

Ризик – це єдиний шлях домогтися успіху.

Представляємо вам цитати успішних людей, які кожен підприємець (майбутній і нинішній) повинен взяти на озброєння:

 1. “Найбільший ризик – не приймати будь-які ризиковані рішення … У світі, який змінюється дуже швидко, єдина стратегія, яка гарантовано потерпить невдачу – не ризикувати” – Марк Цукерберг, засновник соціальної мережі Facebook.
 2. “Ризик приходить від незнання того, що ви робите” – Уоррен Баффет, американський інвестор.
 3. “Я завжди робила те, до чого була трохи не готова. Це шанс вирости в професійному сенсі. Ти думаєш:” Вау, я не впевнена, що зможу зробити це “, – і а потім береш і робиш, просуваючись на крок вперед” – Марісса Майєр, генеральний директор Yahoo.
 4. “Якщо вам пропонують місце в ракеті, не питайте що за місце. Просто залазьте!” – Шеріл Сендберг, операційний директор Facebook.
 5. “Зробіть щось, що, на вашу думку, ви не зможете зробити. Спробуйте знову. Зробіть краще вдруге. Люди, які ніколи не падали, не досягнуть вершини” – Опра Уїнфрі, американська телеведуча, медіамагнат.
 6. “Життя пов’язане з ризиком. Існує тільки один великий ризик, який ви повинні уникати в будь-яку ціну. І це ризик нічого не робити” – Деніс Уейтлі, американський бізнес-тренер.
 7. “Коли ви ризикуєте, ви знаєте, що буде час для успіху і для провалу, і обидві однаково важливі” – Еллен Дедженерес, американська актриса.
 8. “Якщо у вас все під контролем, значить, ви недостатньо швидко рухаєтеся” – Маріо Андретті, американський автогонщик, чемпіон світу Формули-1.
 9. “Якщо ви не готові ризикнути заради незвичайного, вам доведеться задовольнятися повсякденністю” Джим Рон, американський оратор, бізнес-тренер.
 10. “Не бійтеся зробити великий крок. Ви не можете перетнути прірву двома маленькими стрибками” – Девід Ллойд Джордж, британський політичний діяч.
 11. “Коли ви бачите успішний бізнес, це означає, що хтось колись прийняв сміливе рішення” – Пітер Друкер, один з найвпливовіших теоретиків менеджменту XX століття.
 12. “Люди, які не ризикують взагалі, роблять приблизно дві великі помилки в рік. Люди, які ризикують, роблять приблизно дві великі помилки в рік” – Пітер Друкер, один з найвпливовіших теоретиків менеджменту XX століття.
 13. “Коли людина бере на себе серйозний ризик, їй необхідна внутрішня дисципліна” – Джордж Сорос, американський фінансист, інвестор.
 14. “Без інтуїції і ризику неї обійтися. По-перше, тому що навіть найправильніше рішення може в будь-який момент стати помилковим, якщо ви забарилися з його прийняттям. По-друге, немає такого поняття, як абсолютна впевненість, її просто не існує в природі “- Лі Якокка, американський менеджер, колишній президент компанії Ford і голова правління корпорації Chrysler.
 15. “У сьогоднішньому розумінні ризик – це в першу чергу бездіяльність” – Роберт Кійосакі, американський підприємець, інвестор.
 16. “Чим більше ви прагнете до безпеки, тим менше її у вас. Але чим більше ви шукайте можливості, тим більш імовірно, що ви досягнете безпеки, якої потребуєте” – Брайан Трейси, канадський бізнес-тренер.
 17. “Кожен ваш ризик вартий того, якщо він є причиною вашого успіху і сприяє хорошому життю” – Річард Бренсон, засновник корпорації Virgin Group.
 18. “Не варто задовольнятися малим. Завжди рвіться до вершини. Кожен видатний спортсмен і кожен мільярдер прагне до золота, а не до бронзи” – Дональд Трамп, американський бізнесмен, президент компанії Trump Organization.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *