Технології

Створено «вічний» акумулятор для електромобілів

Батарея

Китайська компанія анонсувала створення батареї, яка вдвічі перевищує за терміном служби існуючі аналоги.

Китайська компанія Contemporary Amperex Technology Co. Ltd. (CATL), що випускає акумулятори для електромобілів для Tesla і Volkswagen, оголосила про створення батареї, яка володіє заявленим ресурсом в 16 років служби або 2 мільйони кілометрів пробігу, повідомляє Bloomberg.

Нову батарею, яка вже отримала назву “вічної”, виробник готовий поставляти всім зацікавленим в технології автовиробникам, заявив глава CATL Цзен Юйцюн. Інноваційний акумулятор готовий до серійного виробництва і при цьому вже укладені контракти на їх поставку, але фірма не розкриває, хто став покупцем.

Читайте також:  Google переходить на новий формат Android-додатків

Відзначимо, що в травні 2020 року з’явилася інформація про початок співпраці Tesla і CATL в області створення акумулятора для електромобілів. Чи є нова розробка плодом американо-китайської взаємодії – не повідомляється.

Нагадаємо, в даний час стандартною гарантією для батарей електромобілів є 8 років або 150 тисяч км пробігу, а попереднім «рекордом» стала гарантія в 15 років експлуатації або 1 мільйон км пробігу, яку пообіцяла Toyota для електричного фургона ProAce Electric. Гарантія у всіх випадках має на увазі збереження 75% від початкової ємності батареї.