Технології

Хакери зупинили автомобільні заводи Honda по всьому світу

Honda

Компанія Honda оголосила про зупинку своїх конвеєрів практично по всьому світу. Причиною тому стала не пандемія COVID-19 – як з’ясувалося, мережева інфраструктура автовиробника постраждала від дій хакерів, які зламали сервери японського концерну.

За заявою компанії, кібератака була проведена на початку поточного тижня, і торкнулася центральні сервери, які пізніше поширили вірус по всій корпоративній мережі. В результаті програма-вимагач Snake / EKANS заблокувала робочі комп’ютери співробітників, вимагаючи викуп за ключ дешифрування даних.

Читайте також:  Слух: Apple заробляє на іграх більше, ніж всі бренди консолей

“Компанія підтверджує, що на мережу Honda сталася кібератака. Ми також можемо підтвердити, що на даний момент немає витоку інформації. Зараз ведеться робота по мінімізації впливу і відновленню повної функціональності виробництва, продажів і розробок. На даний момент ми бачимо мінімальний вплив на бізнес”, – заявили представники Honda.

В цілому кібератака торкнулася 11 заводів, у тому числі п’ять в США. Пізніше прес-служба компанії повідомила про відновлення роботи американських конвеєрів, але автомобільний підрозділ в Туреччині і виробництво мотоциклів в Індії та Бразилії все ще не функціонують у зв’язку з розслідуванням деталей події.

Представники Honda заявили журналістам, що хоча кібератака і торкнулася виробництва, але «ніяк не вплинула на дилерів або клієнтів автомобільного бренду».

Читайте також:  Новий антивірус Microsoft захищатиме смартфони на Android та iOS [ФОТО]

Джерело: gadgets.ndtv.com