Економіка

Кабмін обіцяє не підвищувати податки до кінця року

Кабінет Міністрів

Мораторій на підвищення податкового навантаження в країні триватиме до 2021 року, з нового року ставки податків можуть знову зрости.

Кабінет Міністрів відмовився від підвищення податків і зборів у поточному році. Про це в середу, 10 червня, повідомило інформагентство РБК-Україна з посиланням на письмову відповідь міністерства економіки, торгівлі і сільського господарства.

У ньому наголошується, що держпрограма стимулювання економіки для подолання негативних наслідків COVID-19 передбачає мораторій на збільшення всіх ставок податків і зборів до 2021 року.

Читайте також:  Нацбанк назвав умови чергового траншу МВФ

Міністерство економіки також зазначає, що будь-яке підвищення податків на всі види палива суперечать прийнятій економічної стратегії уряду.

Як повідомлялося раніше, уряд на чолі з Денисом Шмигалем до кінця поточного тижня представить оновлений варіант програми дій. Вона складається з двох розділів – антикризового і довгострокового.

Крім того, президент Володимир Зеленський підписав закон, що дозволяє фізичним особам-підприємцям не платити мінімальний єдиний соціальний внесок за місяці, коли вони не отримали прибутку.