Технології

Ціна і дата презентації конкурента Tesla Cybertruck оголошені виробником

Nikola Badger

Незабаром після анонсу пікапа Badger на водневому паливі з можливістю автономної роботи від акумуляторів компанія Nikola Corporation оголосила ціну і дату презентації майбутньої новинки. Однією з її головних особливостей стане значна “далекобійність”, в гібридному режимі перевищує 1400 кілометрів.

За запевненням виробника, екологічний автомобіль буде доступний в повнопривідному виконанні, а потужність його двигунів буде варіюватися від 455 до 906 кінських сил в залежності від конфігурації. Розгін максимальної комплектації до 96 км / год займе всього 2,6 секунди. Заявлена вартість заправки новинки воднем становить $22, при цьому на повному баку Badger здатний проїхати до 965 кілометрів. При необхідності власник зможе переключитися на живлення від акумуляторів, заряду яких вистачить ще на 480 кілометрів поїздки.

Читайте також:  «Запах нового автомобіля» виявився небезпечним для людини

Презентація пікапа відбудеться 29 червня. За словами представників Nikola Corporation, глядачів чекає завершена модель, дата надходження якої в продаж буде оголошена пізніше. Орієнтовна вартість повнопривідного пікапа буде варіюватися від $60 000 до $90 000 в залежності від конфігурації. Представники компанії відзначили, що орієнтуються в першу чергу на ринки США та Австралії.

Джерело: slashgear.com

Залишити коментар