Технології

Ціна і дата презентації конкурента Tesla Cybertruck оголошені виробником

Nikola Badger

Незабаром після анонсу пікапа Badger на водневому паливі з можливістю автономної роботи від акумуляторів компанія Nikola Corporation оголосила ціну і дату презентації майбутньої новинки. Однією з її головних особливостей стане значна “далекобійність”, в гібридному режимі перевищує 1400 кілометрів.

За запевненням виробника, екологічний автомобіль буде доступний в повнопривідному виконанні, а потужність його двигунів буде варіюватися від 455 до 906 кінських сил в залежності від конфігурації. Розгін максимальної комплектації до 96 км / год займе всього 2,6 секунди. Заявлена вартість заправки новинки воднем становить $22, при цьому на повному баку Badger здатний проїхати до 965 кілометрів. При необхідності власник зможе переключитися на живлення від акумуляторів, заряду яких вистачить ще на 480 кілометрів поїздки.

Презентація пікапа відбудеться 29 червня. За словами представників Nikola Corporation, глядачів чекає завершена модель, дата надходження якої в продаж буде оголошена пізніше. Орієнтовна вартість повнопривідного пікапа буде варіюватися від $60 000 до $90 000 в залежності від конфігурації. Представники компанії відзначили, що орієнтуються в першу чергу на ринки США та Австралії.

Джерело: slashgear.com

Залишити коментар