Технології

Apple виправить один з дратівливих недоліків iOS

iOS 13

Apple випустила другу бета-версію фірмової прошивки iOS 13.6, і ентузіасти вже вивчили нововведення, які очікують користувачів найближчим часом. Як виявилося, незабаром власники iPhone зможуть позбутися від давно відомої проблеми мобільної операційки, яка часто забиває пам’ять гаджета в самий невідповідний момент.

Apple iOS 13.6

В актуальних версіях прошивки апдейти системного програмного забезпечення завантажуються у фоновому режимі-користувач може лише вибрати між автоматичною і ручною установкою завантажених пакетів. При цьому файли прошивки, “вага” яких в деяких випадках становить більше гігабайта, займають вільне місце в пам’яті пристрою. Згідно витоку, з виходом iOS 13.6 в налаштуваннях смартфона з’явиться пункт, який дозволить скасувати не тільки автоматичну установку, але і завантаження оновлень.

Читайте також:  У Chrome з'явилася нова функція захисту ПК від хакерів

Крім економії вільного простору, таке рішення дозволить розвантажити мережевий інтерфейс смартфона, скасувавши обов’язкове скачування “важких” файлів в невідповідний час. Відзначається, що опція автоапдейта як і раніше буде активована за замовчуванням. Для її відключення потрібно перейти в додаток налаштувань, потім в меню в «Основні» — «Оновлення ПЗ» і вибрати параметр «Налаштувати автоматичне оновлення». Відповідний перемикач в екранному меню з’явиться з виходом стабільної версії iOS 13.6.

Джерело: macrumors.com