Технології

Google прискорила завантаження ігор на Android-смартфони

Google Play

Раніше в цьому році компанія Google оголосила про функцію Play Asset Delivery, спрямовану на прискорення завантаження “важких” мобільних ігор з магазину додатків. Нарешті, компанія оголосила про доступність нового методу швидкого скачування і розповіла подробиці про особливості його роботи.

Play Asset Delivery

Зазвичай для установки Android-додатку потрібне повне скачування всіх його файлів, включаючи “зайві” мовні пакети і версії для різних платформ. За допомогою Play Asset Delivery розробники можуть вибрати, які саме елементи програми повинні бути завантажені на пристрій користувача, а які можна зробити необов’язковими для установки. Крім того, формат публікацій Android App Bundle надає можливість розбити ресурси на окремі пакети (текстури, звуки і так далі) для швидкого завантаження через Google Play.

Читайте також:  Зменшена копія робопса Spot коштує в 330 разів менше оригіналу [ВІДЕО]

Крім того, з нововведенням зросте і швидкість скачування оновлень для додатків, а якщо апдейт буде потрібний під час ігрової сесії, користувач зможе на льоту завантажити потрібні файли без переходу в інтерфейс Google Play і не закриваючи клієнт самої гри.

Про підтримку нового формату для своїх релізів раніше заявили видавці Gameloft і RV AppStudios. Функція Play Asset Delivery вже доступна для всіх розробників.

Джерело: androidpolice.com

Залишити коментар