Політика

Ткаченко сумнівається в раціональності заборони низки російських фільмів

Олександр Ткаченко

Заборона певним акторам на в’їзд в Україну не може одночасно бути підставою для заборони фільмів з їхньою участю, вважає глава Мінкульту.

Міністр культури й інформаційної політики Олександр Ткаченко поставив під сумнів доцільність заборони до показу низки російських фільмів на території України. Про це в понеділок, 8 червня, він заявив в ефірі телеканалу UA:Перший, повідомляє Інтерфакс.

“По-перше я вважаю, що і санкції були введені необґрунтовано. По-друге, давайте розрізняти. Є заборона в’їзду. Яким чином заборона в’їзду може стосуватися аудіовізуального продукту. На мій погляд, одна справа, коли є порушена кримінальна справа проти когось, наприклад Охлобистіна, Пореченкова, тоді це має стосуватися так званих чорних списків. Інша справа, коли автоматом всі ці люди заносяться в чорні списки, і сотні годин аудіовізуального продукту, в тому числі фільм Романа Балаяна, кладуться на полицю”, – сказав Ткаченко.

Читайте також:  США можуть ввести санкції проти Білорусі

Міністр зазначив, що з цим питанням треба розібратися, щоб внесення в такі “чорні списки” було прозорим і зрозумілим.

“На мою думку, тільки той факт, що комусь заборонений в’їзд, не може одночасно бути підставою для того, щоб фільми, в яких брали участь ці люди, були заборонені”, – додав Ткаченко.

Нагадаємо, в червні 2015 року в Україні введена заборона на показ в кінотеатрах і трансляцію в телеефірі фільмів і серіалів російського виробництва.

Станом на 2018 рік українське Держкіно заборонило трансляцію 780 російських фільмів і серіалів.

1 коментар

  • Гнати того адепта “руського міра” не тільки з посади міністра, а й взагалі з України, бо він представником п’ятої колони Путіна в України – ЗРАДНИКОМ УКРАЇНИ ! взагалі ВСІ “слуги неукраїнського народу” є ЗРАДНИКАМИ УКРАЇНИ

Залишити коментар