Аналітика

8 підприємств, які змінюють звички, заради збереження планети

Збереження природи

Вже у вересні заявки на участь подали майже 200 підприємств і більше 100 інвесторів підтримали ідею використання екологічно чистих технологій в роботі. Багато великих світових компаній серйозно стурбовані змінами клімату, а також вважають проблему важливою з економічного погляду.

The Huffington Post поцікавився у 8 найбільших компаній, роблять або планують робити заради порятунку планети.

1. Hewlett-Packard

Hewlett-Packard

У 2014 році компанія скоротила викиди вуглекислого газу на 10% в порівнянні з 2013 роком. Це відбулося за рахунок зниження викидів шкідливих речовин, пов’язаних з системою постачання, а також з використанням продукту.

Одним з ключових напрямків діяльності HP є інвестиції в поновлювані джерела енергії на своїх об’єктах на 150%.

У 2015 році Hewlett-Packard підписала угоду про придбання на 12 років вітрової енергетичної установки потужністю в 112 мегават з поновлюваними джерелами енергії компанії SunEdison. Цей контракт дозволить реалізувати HP проект по скороченню викиду газів від виробництва на п’ять років раніше від запланованого терміну.
“Зміни клімату є однією з найбільш важливих екологічних, економічних і соціальних проблем, які актуальні на сьогодні для всього світу. Ми працюємо в HP над скороченням наслідків викидів від нашого виробництва, щоб допомогти в управлінні низьковуглецевою економікою”, – говорить віце-президент компанії і глава відділу розвитку Габі Зельдмайер.

2. H & M

H&M

H & M вважається світовим лідером серед компаній, які використовують органічний хлопок. У 2015 році планують повністю перейти на використання електроенергії з поновлюваних джерел.

Електроживлення магазинів H & M становить 80% від загального споживання компанії. Але вже до 2020 року компанія планує скоротити споживання на 20%, у порівнянні з 2007 роком.

“Ми вважаємо, що несемо відповідальність за зміни клімату. Тому хочемо зробити свій внесок у створення ” живої ” атмосфери. Приміром, з використанням електроенергії з поновлюваних джерел в наших магазинах, офісах, на складах – там, де це можливо”, – наголошується в заяві компанії.

3. L’Oréal

L'Oréal

У 2015 році компанія L’Oréal в США оголосила, що скорочує викиди вуглекислого газу на 57% за останні 10 років. Кінцевою метою є зменшення його впливу на навколишнє середовище на 60% до 2020 року.

Читайте також:  Франшиза. Наскільки відомий бренд варто вибрати?

Окрім скорочення обсягів шкідливих викидів, компанія постійно здійснює інвестиції в поновлювані джерела енергії, частиною яких є сонячні панелі на об’єктах в Мексиці, Індії, Німеччини та США. L’Oréal обіцяє, що 100% продукції має стати безпечним і навіть корисним для навколишнього середовища.

“L’Oréal США є прихильниками скорочення викидів вуглецю і підвищення екологічної ефективності продукції за рахунок інноваційних рішень”, – відзначає віце-президент і керівник відділу розвитку компанії Джонатан Майер.

4. IKEA

IKEA

Компанія обіцяє до 2020 року налагодити виробництво відновлюваних джерел енергії, за рахунок яких будуть на 100% забезпечувати свої потреби в електроенергії. Вже в 2014 році компанія забезпечила 42% своїх потреб.

У нинішньому році IKEA Group спільно з IKEA Foundation оголосили, що планують витратити $ 1130000000 на поновлювані джерела енергії. У IKEA вже є 314 мобільних вітряних станцій і 700 тис. сонячних панелей, розміщених на будівлях.

“Наші колеги, виробничники та логістичні компанії постійно відчувають на собі вплив кліматичних змін, і ми тільки можемо уявити, скільки людей за межами нашої компанії відчувають те ж саме. Але перехід до низьковуглецевої економіки пропонує величезні можливості, в результаті чого повинні з’явитися нові робочі місця , економічне зростання і розвиватися енергетична безпека. IKEA Group заходи зі зміни клімату є рушійною силою інновацій, інвестицій та оновлення “, – розповідає керівник департаменту природних ресурсів Стів Ховард.

5. Xerox Corporation

Xerox Corporation

У 2003 році компанія Xerox була піонером впровадження інновацій по скороченню викидів парникових газів по всьому світу. З того часу компанія знизила показник викидів на 39%.

Xerox також зменшує негативний вплив на навколишнє середовище за рахунок утилізації відходів. У 2009 році компанія пообіцяла скоротити на 50% викиди на звалища до 2015 року, в підсумку досягли бажаного показника на 3 роки раніше, а в 2013 році перевершили його.

“Наша прихильність до скорочення шкідливих викидів відображає систему наших цінностей, вироблену ще 50 років тому. Ми продаєм наші продукти під слоганом, що все може працювати краще. Краще з погляду вартості, продуктивності та екологічності”, – відзначає віце-президент з питань навколишнього середовища, здоров’я та безпеки Діана О’Коннор.

Читайте також:  Найцікавіші стартапи Європи: Огляд по країнах

6. Nissan

Nissan

Електричні транспортні засоби є основним напрямком роботи компанії Nissan. Вони вже продали більше 185 тис. електромобілів по всьому світу.

Nissan назвали компанією №1 у світі з розробки асортименту спрямованого на збереження навколишнього середовища. На кожному заводі підприємство є підрозділ, що відповідає за виявлення шкідливих викидів в процесі виробництва.

“Компанія Nissan активно працює над розробкою електромобіля, призначеного для масового ринку, який споживатиме найменшу кількість енергії і приносити мінімум шкоди навколишньому середовищу”, – зазначив керівник відділу інформації Пейдж Преслі.

7. Unilever

Unilever

Unilever знизила споживання енергії на 20% з 2008 року, а також компанія знизила показники викиду вуглецю. Компанія мінімум продукції відправляє на звалище. Також Unilever є однією з компаній, які прагнуть до використання 100% енергії з відновлюваних джерел.

“Наслідки змін клімату загрожують нам всім, тому всі повинні розуміти свою відповідальність за це. Різні підприємства і уряд повинні приймати всілякі заходи щодо впровадження енергозберігаючих технологій. Якщо всі ми не будемо надавати цим процесам належного значення, то наслідки відобразяться абсолютно на всіх”, – відзначили в коментарі для HuffPost.

8. Mars

Mars

У період з 2007 по 2014 рік компанія Mars скоротила використання викопного палива на 9%, а викид парникових газів зменшився на 5%. Вже до кінця нинішнього року компанія планує збільшити використання поновлюваних джерел енергії майже в 300 разів, у порівнянні з 2007 роком.

“Суспільство стикається з величезними проблемами, включаючи зміну клімату, нестачі води і скорочення кількості лісів. Ми повинні визнати, що можемо боротися з цим. Особливо бізнес може інвестувати в інноваційні технології, які допоможуть зберегти природу”, – відзначає керівник відділу здоров’я та безпеки у Баррі Паркін.

Залишити коментар