Технології

BMW працює над електричним M5 з потужністю понад 1000 кінських сил

BMW M5

У другій половині 2020 року очікується вихід надпотужного електрокара Tesla Model S Plaid. Раніше він зумів обігнати Porsche Taycan, встановивши світовий рекорд. Схоже, що незабаром у цих машин з’явиться ще один серйозний конкурент в особі електричної версії BMW M5 з потужністю понад 1000 кінських сил.

Передбачається, що Tesla Model S Plaid буде дешевше Porsche Taycan і отримає цінник від 100 до 150 тисяч доларів. Скільки коштуватиме новий BMW M5 – не повідомляється. Відомо лише те, що розробка електромобіля знаходиться на початкових стадіях, а на дороги він потрапить в найближчі 5 років.

Як повідомляється, електрокар отримає три двигуни потужністю 250 кВт кожен, два з яких розмістять ззаду, а один — спереду. Це повинно забезпечити автомобіль значними 750 кВт електроенергії, що відповідає потужності 1006 к.с. Згідно з попередніми даними, для розгону з нуля до 100 км/год новому BMW M5 буде потрібно всього 2,9 секунди.

Читайте також:  Зарядка електромобілів скоротиться до часу заправки

Замість циліндричних елементів, які застосовує Tesla, новий автомобіль отримає класичні акумулятори на 135 кВт, здатні заряджатися зі швидкістю до 350 кВт. Це повинно забезпечити електрокару дальність пробігу до 700 кілометрів. Однак на даний момент в світі є всього 9 станцій, розташованих у Великобританії та Ірландії, здатних видати таку потужність. Цілком можливо, що до виходу нового електрокара інфраструктура буде більш розвинена.

Джерело: thenextweb.com

Залишити коментар