Суспільство

Білл Гейтс відповів на звинувачення про чіпування людей

Білл Гейтс

На тлі пандемії коронавірусу в мережі з’явилося безліч теорій змови. Зокрема, деякі вважають, що засновник і колишній глава Microsoft Білл Гейтс має свою вигоду з поширення хвороби і має намір впроваджувати людям чіпи під виглядом вакцинації від вірусу. Довгий час мільярдер ігнорував всі ці висловлювання, але врешті-решт все ж дав коментар.

Теорії змови виникли навколо колишнього глави Microsoft через його благодійний фонд, який фінансує безліч медичних проектів, в тому числі і пов’язані з розробкою вакцини від COVID-19. На думку деяких, сам Білл Гейтс і ініціював поширення нової хвороби. Одні конспірологи вважають, що за допомогою вакцинації мільярдер має намір скоротити населення планети, зокрема, жителів бідних країн, а інші впевнені, що все це затівалося з метою впровадження людям чіпів під виглядом ліків від вірусу.

Читайте також:  Колишній глава ізраїльської космічної безпеки заявив, що інопланетяни існують і давно на зв'язку з Землею

В рамках інтерв’ю на радіопрограмі BBC Today Білл Гейтс висловився щодо всіх цих теорій і розповів, як на його думку повинна проходити боротьба з коронавірусом.

“Я ніколи не займався чимось на зразок мікрочіпів. Дуже складно таке заперечувати, тому що це так нерозумно або дивно”, — заявив Білл Гейтс.

За його словами, важливість вакцинації сьогодні очевидна як ніколи раніше. Гейтс запевняє, що людству потрібні вакцини не тільки від хвороб на зразок кору, діареї та пневмонії, а й від коронавірусу. Він вважає, що корисно знати, у яких дітей було щеплення від кору, а у яких немає. У випадку з COVID-19 мільярдер говорить про необхідність вакцинувати близько 80% населення, щоб зупинити поширення хвороби. Разом з тим він побоюється, що через скептичний настрій і острах перед вакцинацією багато будуть відмовлятися від важливої ін’єкції і люди продовжать вмирати.

Читайте також:  В Україні різко зріс добовий приріст COVID

Джерело: businessinsider.com