Технології

BMW показала купе з гігантськими «ніздрями»

BMW 4 Series

Первістком нового фірмового дизайну стало останнє покоління купе BMW 4 Series.

Нове покоління купе BMW 4 Series офіційно розсекречене. Автомобіль, дизайн якого виконаний в стилістиці інших моделей марки і зокрема флагманського купе 8 Series, став першою машиною бренду з гігантською фірмовою решіткою радіатора — «ніздрі» виросли в розмірі настільки, що розтягнулися від капота до низу переднього бампера.

BMW 4 Series

Купе представлено в двох версіях-базовій і з опціональним M-обвісом – які відрізняються оформленням кузова. Нове покоління довше, ширше за попередника, у нього збільшилася колісна база, став нижчим центр ваги, а розважування по осях стало ідеальним (50:50), що, як заявляють інженери, позитивно позначилося на керованості.

Читайте також:  Перший гнучкий смартфон HTC показали на патентних зображеннях

BMW 4 Series

На ринок BMW 4 Series вийде з чотирма варіантами силових агрегатів. Клієнтам запропонують 190-сильний дизельний варіант 420D, а також три бензинових — 184-сильний 420i, 258-сильний 430i і 374-сильний M440i з гібридною складовою у вигляді 11-сильного 48-вольтового стартер-генератора. Всі двигуни поєднуються з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

BMW 4 Series

У купе переналаштовані в порівнянні з седаном BMW 3 Series підвіска і рульове управління, розширена колія, змінений розвід коліс передньої осі і встановлені нові елементи рульового управління, а в якості опції доступні адаптивна підвіска, блокування заднього диференціала з електронним управлінням, посилені гальма і безліч інших опцій.

Нова BMW 4 Series з’явиться у продажу в Європі восени 2020 року.

Залишити коментар