Технології

Автопілот Tesla став причиною аварії за участю електрокара Model 3 [ВІДЕО]

Аварія Tesla

Незважаючи на постійну роботу інженерів Tesla, спрямовану на поліпшення точності системи автопілота в автомобілях компанії, алгоритми автоматичного управління поки нездатні повністю замінити водія в салоні. У Тайвані сталася ДТП за участю популярного електрокара Model 3 — його бортова система не розпізнала перекинуту на проїжджій частині вантажівку, і стала причиною аварії.

Керівництво Tesla постійно акцентує увагу автовласників на необхідності постійного контролю руху транспортного засобу навіть при активній функції автопілота. Так сталося і в цьому випадку – водій Model 3 різко натиснув на педаль гальма, коли зрозумів, що автопілот проігнорував вантажівку, яка лежить на боці. Це підтверджує і відеозапис з камер дорожнього спостереження, на якому видно дим від тертя коліс за мить до зіткнення.

Читайте також:  Розроблено високотехнологічний прозорий екран [ВІДЕО]

На жаль, водій не встиг повністю зупинити електрокар, що рухається зі швидкістю близько 110 км/год, і той врізався у вантажівку. Імовірно система автопілота не змогла правильно визначити перешкоду. За словами власника Model 3, автомобіль також відмовився зупинятися навіть після натискання на педаль гальма, продовжуючи прискорення. На щастя, обійшлося без жертв, хоча обидва автомобілі серйозно постраждали від удару.

Раніше засновник Tesla Ілон Маск заявляв, що до кінця 2020 року автомобілі компанії зможуть здійснювати поїздки з точки А в точку Б (наприклад, з офісу в будинок і назад) з мінімальним втручанням з боку водія. Представники компанії поки не давали офіційних коментарів з приводу події.

Читайте також:  Інсайдер: NVIDIA випустить флагманську відеокарту для Майнінг

Джерело: slashgear.com