Суспільство

МОЗ назвало нові регіони, які не готові до пом’якшення карантину

COVID-19

Неможливість ослаблення карантину в цих регіонах пояснюється високою інцидентністю, великою завантаженістю лікарень і низьким охопленням населення ПЛР-тестуванням.

Станом на ранок вівторка, 2 червня, вісім регіонів України – сім областей і місто Київ – не відповідають усім необхідним критеріям для ослаблення протиепідемічних заходів. Про це свідчать дані, оприлюднені на сайті МОЗ.

Згідно з даними, поки не готові до ослаблення карантину Київ, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Львівська, Рівненська, Харківська та Чернівецька області.

У порівнянні з даними дводенної давності, в списку з’явилися два нових регіони – Дніпропетровська і Харківська області.

Читайте також:  Геращенко назвав причину низьких зарплат медиків

Неможливість переходити на наступний етап зняття карантинних обмежень в цих регіонах пояснюється високою інцидентністю (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів на 100 тис. населення), великою завантаженістю ліжко-місць в медзакладах і низьким охопленням населення ПЛР-тестуванням на коронавірус.

Коронавірус на 02.06.2020

Зокрема, в Києві зафіксовано перевищення критерію виявлених випадків захворювання 100 тисяч осіб за останні сім днів (інцидентність). При дозволеній нормі 12 випадків на 100 тис. осіб в столиці – 12,17.