Технології

Представлений «вічний» акумулятор, що працює на солоній воді [ВІДЕО]

HydraCell

Сучасні батарейки мають один важливий недолік – вони недовговічні. Не рятують ситуацію і акумулятори, які вимагають постійної підзарядки і через деякий час починають деградувати. Невеликий стартап HydraLight повідомив про створення пристрою, який володіє нескінченним ресурсом, виробляючи енергію зі звичайної солоної води.

HydraCell являє собою невеликий куб, до якого можна підключати різні гаджети для зарядки. По суті – це “сплячий” акумулятор, який починає виробляти енергію після додавання в нього 7,5-процентного розчину солоної води. За словами творців, пристрій має мінімальний вплив на навколишнє середовище. Так, воно виготовлене з переробленого пластику, а в ході утилізації утворює повністю біорозкладані відходи.

В описі генератора говориться, що від однієї порції води він здатний зарядити до 10 смартфонів або забезпечити роботу комплектного ліхтарика протягом 100 годин. На відміну від портативних акумуляторів, він завжди готовий до використання і не вимагає підзарядки. Творці відзначають, що прилад підходить для тривалих подорожей і любителів активного відпочинку далеко від цивілізації.

Читайте також:  Apple розпочала продаж нового Mac Pro за ціною Tesla Cybertruck

HydraCell

Для роботи приладу можна використовувати навіть морську воду. Рідина виступає в ролі електроліту між спеціальними зарядними пластинами, які при її додаванні починають виробляти енергію.

В даний момент HydraCell представлений на платформі Kickstarter, де вже зібрав близько 100 тисяч доларів, перевищивши початкові плани в три рази. Перші поставки незвичайного акумулятора почнуться в серпні за ціною від 54 доларів.

Джерело: kickstarter.com

2 коментарі

  • Відкриваємо книгу Я.Войцеховского “Радиоелектронньіе игрушки” за 1975 рік . Там якраз в назві розділу “Елементьі одноразового употребления” якраз і описаний принцип роботи такої батарейки . Для чого бути винахідником – відкрив архів і “винайшов” щось нове .

Залишити коментар