Суспільство

Південнокорейська кав’ярня замінила людей на робота-бариста

Робот-бариста

Епідемія коронавірусу внесла корективи в звичне життя мільйонів людей по всьому світу. Одна з найбільш постраждалих галузей-мережі громадського харчування. У Південній Кореї, схоже, знайшли відмінне рішення проблемі соціального дистанціювання. Там замість людей готуванням і роздачею кави займається ввічливий робот-бариста.

Для обслуговування двоповерхового кафе в Теджоні, Південна Корея, достатньо всього однієї людини. Він займається прибиранням столів і заправкою інгредієнтів, з яких готується продукція на продаж. Всю іншу роботу-прийом замовлень, готування і видачу — виконують роботи.

Читайте також:  Понад мільярд людей стануть мігрантами до 2050 року

“Роботи-це весело, і це було легко, тому що вам не потрібно забирати своє замовлення. Але я також трохи турбуюся про ринок праці, так як багато хто з моїх друзів можуть бути замінені подібними пристроями”, — ділиться своїми враженнями відвідувач кафе.

Робот-бариста

Клієнти роблять замовлення через спеціальну сенсорну панель, після чого в справу вступає робот-бариста. Він готує напій, а потім його «колега» розвозить замовлення до потрібних столів. Останні розставлені таким чином, щоб люди сиділи один від одного на безпечній відстані. При передачі напою відвідувачеві робот ввічливо бажає смачного і дає поради, як пити різні види кави.

Читайте також:  Степанов: Це ще не пік захворюваності на COVID-19

В даний час робот здатний готувати 60 різних видів кави. Повний цикл від замовлення до подачі шести напоїв на стіл займає всього сім хвилин. Автоматизований механізм вміє відправляти інформацію на інші пристрої в кафе, а також знаходити оптимальний маршрут, що дозволяє прискорити прийом замовлення і видачу кави. До кінця поточного року подібну роботизовану систему мають намір впровадити 30 закладів громадського харчування в Південній Кореї.

Джерело: reuters.com

Залишити коментар